skip to Main Content

Ledelsen og administration

Helle Lehman

Helle Lehman

Direktør
+45 20 10 05 26
helle@lehman-partners.dk

Jill Rubenach Holst

Jill Rubenach Holst

Souschef
+45 61 12 00 26
jill@lehman-partners.dk

Lone Korsgaard

Lone Korsgaard

Økonomiansvarlig
+45 22 25 12 30
lonekorsgaard@lehman-partners.dk

Sandi Müller

Sandi Müller

Koordinator
+45 20 47 37 50
sandi@lehman-partners.dk

Anja Vintov

Anja Vintov

Udviklingschef
+45 23 31 02 22
anja@lehman-partners.dk

Anna Jäpelt

Anna Jäpelt

Marketingassistent og
Unge underviser
anna@lehman-partners.dk

Mia Dørre

Mia Dørre

Koordinator
+45 40 43 33 13
mia@lehman-partners.dk

Kompetenceteam i Skodsborg

Lizl Rand

Lizl Rand

Psykoterapeut
+45 22 61 92 80
lizl@lehman-partners.dk

Lise Liv Skovgaard

Lise Liv Skovgaard

Psykolog
+45 23 83 13 38
liseliv@lehman-partners.dk

Anja Vintov

Anja Vintov

FLOW Specialist & forfatter
+45 20 63 74 90
anja@lehman-partners.dk

Peter Albert Keldsen

Peter Albert Keldsen

Psykoterapeut
+45 27 20 40 79
pfk@lehman-partners.dk

Mikael Rasmussen

Mikael Rasmussen

Søvnekspert
+45 21 43 80 21
mikael@lehman-partners.dk

Lisa Klint

Lisa Klint

Coach og MBSR Instruktør
+45 50 47 41 00
lisa@lehman-partners.dk

Jens Thygesen

Jens Thygesen

Cand.med og speciallæge i almen medicin

Anne-Louise Haarby

Anne-Louise Haarby

Coach og Yoga instruktør
+45 61 60 25 30
anne-louise@lehman-partners.dk 

Helle Ilmi

Helle Ilmi

Virksomhedskonsulent
+45 40 52 46 46
ilmi@lehman-partners.dk

Sara Riis

Sara Riis

Talentcoach
+45 60 35 07 00

Kompetenceteam i Aabenraa

Anne Kanst

Anne Kanst

Konsulent & OM i YouSee

Else Iselinge

Else Iseling

Psykoterapeut & sexolog
+45 21 73 40 36
else@lehman-partners.dk

Uwe Andresen

Uwe Andresen

Coach
+45 40 32 92 90
uwe@lehman-partners.dk

Sisse Horup

Sisse Horup

Virksomhedskonsulent
+45 40 43 20 57
sisse@lehman-partners.dk

Tove Schultz Lund

Tove Schultz Lund

Afspændingspædagog
+45 30 30 27 72
tove@lehman-partners.dk

Charlotte H. Pedersen

Charlotte H. Pedersen

Psykoterapeut
+45 21 90 00 08
charlotte@lehman-partners.dk

Christa Lunn

Christa Lunn

Psykoterapeut
+45 40 29 27 28
christa@lehman-partners.dk

Morten Truelsen Hansen

Morten Truelsen Hansen

Fysioterapeut
+45 74 62 29 52
mortenth@lehman-partners.dk

Salgsteam

Helle Ilmi

Helle Ilmi

Virksomhedskonsulent
+45 40 52 46 46
ilmi@lehman-partners.dk

Morten Larsen

Morten Larsen

Ansvarlig for salg
+45 40 76 75 77
morten@lehman-partners.dk

Back To Top